Polityka prywatności serwisu www.eko-farmer.pl

Zgodnie z art. 13 ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) "ECO-ARDEKS W. Fortecki"  z siedzibą pod adresem ul. Tomaszewicza 4, 94-046 Łódź, informuje, że: 

1. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest

„ECO-ARDEKS W. Fortecki  z siedzibą pod adresem ul. Tomaszewicza 4, 94-046 Łódź NIP 7281196374 REGON 472261976.

2. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się wyłącznie w celu realizacji zamówienia Klienta, świadczenia usług elektronicznych, oraz przesyłania Klientom informacji handlowych.

3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty świadczące na rzecz firmy ECO-ARDEKS usługi informatyczne, jak również operatorzy sieci komórkowych, operatorzy płatności internetowych (Przelewy24) , firmy kurierskie (DPD Polska) i operatorzy pocztowi (Poczta Polska), jak również – w przypadku takiej konieczności – kancelarie prawnicze.

4. ECO-ARDEKS poprzez serwis www.eko-farmer.pl nie przekazuje Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.

5. Dane osobowe przekazane przez Pana/Panią przechowywane będą przez okres funkcjonowania sklepu internetowego eko-farmer. Dane osobowe przetwarzane na podstawie uzyskanej zgody będą przetwarzane do czasu jej odwołania.

6. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu do przetwarzania danych osobowych, a także prawo do wniesienia skargi do PUODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia. Ma Pani/Pan także prawo żądania informacji o swoich danych osobowych oraz podmiotach, którym zostały one udostępnione. Jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, zawsze przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia dobrowolnej zgody pod adresem mailowym: sklep@eko-farmer.pl

7. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji zamówienia. Udzielenie zgody na przesyłanie informacji handlowych jest dobrowolne i nie ma wpływu na realizację usługi.

9. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:

a)    poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje i rejestrację konta w serwisie

b)    poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”].

10. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika .

11. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

12. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis www.eko-farmer.pl Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

 

W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji - nasze dane znaleźć można w zakładce - Kontakt.